cross
Číslo nabídky 94000

Lokalita: Brno - město, město

Typ: plný úvazek

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Specialist

Kontaktní osoba:

Jan Kesman
420720977948
kesman@sandyou.cz

Popis

Hledáme inženýra kvality, který by zavedl kvalitativní standardy a řízenou dokumentaci a dohlížel na jejich dodržování. Jedná se o novou pozici, jejíž vznik si vyžádal rozvoj firmy a nárůst objemu prací. Manažer kvality bude zodpovědný za kvalitu prací, dodržování zavedených a správných postupů a povede úsek jakosti. Manažer kvality bude přímím podřízeným jednatele firmy.

Náplň práce:

  • Zavádění kvalitativních standardů a dohled nad jejich dodržováním.
  • Vedení Úseku řízení jakosti + dohled na oddělení mořírny a tryskání.
  • Odpovědnost za kvalitu prací, dodržování zavedených a správných postupů
  • Komunikace a dohled nad techniky kvality
  • Komunikace s ostatními odděleními v otázkách kvality a dodržování pracovních postupů.
  • Komunikace se zákazníky v otázkách kvality, řešení reklamací, vystavování protokolů apod.
  • Účast na auditech, kontrolách a jednáních spadajících pod Úsek řízení jakosti.
  • V případě nepřítomnosti některého z podřízených fyzická kontrola kvality prací.
  • Navrhování optimalizace a zefektivnění výrobních procesů.

Požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru (VŠ velkou výhodou)
  • Zkušenost s pozicí inženýra kvality v délce minimálně 2 roky
  • Perfektní komunikační schopnosti, schopnost vést podřízené, asertivitu při jednání s podřízenými a s pracovníky výroby, aktivní a solidní jednání se zákazníky
  • Zkušenosti s prací ve výrobním nebo informačním programem (typu Abra, SAP, Hellios, K2...)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Angličtina slovem i písmem (B2)
  • Znalost práce na PC (MS Office, Outlook…)
  • Loajalitu, týmovost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí české rodinné a rozvíjející se firmy
  • Jednosměnný provoz v nové budově (7:00-15:30)
  • Neformální atmosféra
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Vánoční odměny
  • Telefon i k soukromým účelům s neomezeným voláním
  • Stravenkový paušál ve výši 2000Kč/měsíc

Charakteristika klienta

Naším klientem je rostoucí rodinná firma, která je na trhu od roku 1989 a zabývá se povrchovými úpravami kovů a prodejem mořících přípravků.

Podporované typy souborů: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. velkost: 64 MB.
Abychom Vás však mohli oslovit s pracovními nabídkami, prosíme Vás o potvrzení souhlasu se zpracováním osobních údajů

This field is for validation purposes and should be left unchanged.