cross

Recepční s angličtinou – mezinárodní FMCG společnost

Číslo nabídky 93751

Lokalita: Hlavní město Praha

Typ: plný úvazek

Sektor: Administrativa a zákaznická podpora

Úroveň pozice: Specialist

Plat: od 30 000 CZK

Kontaktní osoba:

Daria Zhdanova
420601160543
zhdanova@sandyou.cz

Popis

Pro našeho klienta, přední FMCG společnost, hledáme posilu do týmu Facility Managementu - Recepční.

Náplň práce:

• Zajištění plynulého chodu recepce
• Třídění a distribuce příchozí pošty, odesílání pošty, evidence
• Správa zasedacích místností (booking)
• Správa rezervačního systému parkovacích míst
• Vyřizování příchozích telefonátů
• Zabezpečení objednávek kancelářských potřeb a občerstvení
• Administrativní podpora kolegů napříč společností
• Jiné operativní úkoly
• Podpora Facility managera a komunikace se správou budovy

Očekáváme:

• Aktivní angličtina na úrovni B2
• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• Výborné komunikační dovednosti
• Znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word) na pokročilé úrovni
• Dovednost zorganizovat si práci podle priorit
• Zodpovědný přístup k práci a pečlivost při plnění úkolů

Benefity

• Stabilní zaměstnání v nadnárodní FMCG společnosti
• Přátelskou atmosféru na pracovišti
• Samostatnou a zodpovědnou práci
• Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
• Možnost flexibilní pracovní doby
• Práci v prostředí našich nových moderních kanceláří na Praze 8

Charakteristika klienta

Naším klientem je přední FMCG společnost, známá svoji stabilitou, kvalitou produktů, vysokou úrovní profesionality zaměstnanců, a nehledě na velikost a mezinárodní působení také rodinnou povahou.

Podporované typy souborů: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. velkost: 64 MB.
Abychom Vás však mohli oslovit s pracovními nabídkami, poprosím Vás o potvrzení souhlasu se zpracováním osobních údajů

This field is for validation purposes and should be left unchanged.