cross
Job Offer Number 94020

Locality: The Capital Prague

Type: full time

Sector: Administrative and Customer Support

Position level: Assistant

Contact Person:

Jan Kesman
420720977948
kesman@sandyou.cz

Description

Nabízíme možnost pracovat v úspěšné a dynamické společnosti, jejíž význam dlouhodobě strmě roste a která staví moderní průmyslové parky šetrné k životnímu prostředí v Polsku, České republice, Německu, Španělsku a dalších evropských zemích. Do mladého a přátelského kolektivu, který spojuje chuť a nadšení společně tvořit budoucnost udržitelného evropského podnikání hledáme člověka na pozici Executive Assistant. Pokud máte smysl pro detail a příjemné vystupování, může to pro Vás být zajímavá příležitost.

Náplň práce:
• Asistence COO i CEO společnosti na exekutivní úrovni
• Intenzivní spolupráce se zahraničními pobočkami a jejich administrativní podpora
• Zajišťování a administrace dokumentů
• Jednání s partnerskými společnostmi
• Domlouvání návštěv u advokátních kanceláří, notářů a dalších správních orgánů
• Příprava „KYC“ dokumentace
• Zajišťování překladů u odborných firem
• Správa datových schránek
• Odesílání dokumentů prostřednictvím datových schránek
• Rezervace letenek a ubytování pro ostatní kolegy
• Spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky:
• SŠ vzdělání s maturitou (VŠ výhodou)
• Angličtina na komunikativní úrovni B2/C1, čeština na úrovni rodilého mluvčí
• Proaktivita, pečlivost, zodpovědnost
• Schopnost profesionálně komunikovat s obchodními partnery
• Schopnost vytvářet efektivní administrativní procesy v rámci administrátorského týmu i celé kanceláře
• Samostatnost a spolehlivost
• Uživatelská znalost MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, MS Word
• Zkušenosti s prací na obdobné pozici jsou výhodou
• Aktivní řidič výhodou

Nabízíme:
• Práci na zajímavých projektech, včetně zahraničních
• Zodpovědnou práci v dynamickém oboru
• Moderní kanceláře v centru Prahy
• Přátelský tým
• 5 týdnů dovelené + 2 sick days
• Notebook a mobilní telefon
• Zdravé svačiny na pracovišti
• Firemní akce a zajímavé teambuildingy
• Atraktivní bonusový systém
• Možnost dalšího vzdělávání
• Multisport karta a stravenky

Charakteristika klienta:
Náš klient je investiční společnost, která se zabývá výstavbou moderních průmyslových parků šetrných k životnímu prostředí jak v České republice, tak dalších Evropských zemích. Společně se svými klienty tak přispívají k rozvoji ekologicky udržitelného průmyslu.