cross
Job Offer Number 93990

Locality: City

Type: full time

Sector: Engineering and Manufacturing

Position level: Middle management

Contact Person:

Daria Zhdanova
420601160543
zhdanova@sandyou.cz

Description

Pro našeho klienta, kovoobráběcí společnost se sídlem v Brně-Řečkovice, hledáme posilu do manažerského týmu - Vedoucího výroby.
Jedná se o novou pozici, její vznik si vyžádal rozvoj firmy a postupný nárůst objemu prací. Vedoucí výroby je přímo podřízený jednateli, a má převzít část jeho agendy, týkající se zajištění bezproblémového chodu provozu MOŘÍRNA.

Náplň práce:

  • Vedení výrobního úseku moření a pasivace ocelí.
  • Plánování a organizace výroby s ohledem na personální kapacity, technologické postupy, požadavky zákazníků, výrobní kapacity atd.
  • Komunikace a vedení týmu podřízených (kontrola docházky, rozdělení směn, kontrola dodržování technologických a pracovních postupů, zásad BOZP, nošení OOPP, dodržování firemní kultury apod.).
  • Komunikace s ostatními odděleními uvnitř firmy a směrem k zákazníkovi v rámci koordinace termínů, řešení technických problémů apod.
  • Účast na auditech, kontrolách a jednáních spadajících pod Úsek chemických povrchových úprav.
  • Dohlížení na průběh plnění zakázky fyzicky na pracovišti a v informačně-výrobním programu.
  • Navrhování optimalizace a zefektivnění výrobních procesů.
  • Kooperace prací s provozem mechanických povrchových úprav a externími firmami.

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ vzdělání v technickém oboru. Výjimečně možné SŠ vzdělání (strojní nebo chemická průmyslová škola)
  • Zkušenost s vedením výrobního úseku v délce minimálně 2 roky
  • Perfektní komunikační schopnosti: schopnost vést výrobní skupinu cca 30 pracovníků, asertivně jednat s podřízenými, proaktivní a solidní přístup při jednání se zákazníky
  • Zkušenosti s prací ve výrobním nebo informačním programem (typu SAP, Hellios, K2, Abra nebo jiným)
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Angličtina slovem i písmem na úrovni minimálně B2
  • Znalost práce na PC (MS Office, Outlook, docházkový systém…)
  • Loajalitu, týmovost, zodpovědnost.
  • Odvaha přicházet s nápady a navrhovat zlepšení pracovních procesů a postupů

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Možnost vést změnové projekty
  • Pracovní doba od pondělí do pátku 7:00 - 15:30 hod. bez požadavku na přesčasy až na naprosté výjimky
  • Zaškolení je samozřejmostí

Benefits

- 5 týdnů dovolené
- Prémie
- Firemní telefon i k soukromému využití
- Stravenkový paušál
- Jednosměnný provoz
- Zázemí české výrobní společnosti
- HPP na dobu neurčitou

Company info

Naším klientem je kovoobráběcí společnost se sídlem v Brně-Řečkovice.