cross

Naša organizácia

S&you je pripravená plniť vaše náborové potreby pre odborné a manažérske profily bez ohľadu na profesiu a sektor biznisu. Naši konzultanti, ktorí sú skutočnými partnermi vo vašich projektoch, sú schopní pomôcť vám s vašimi projektami na Slovensku i v zahraničí.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2020/07/web-figures-2020-prvky-3-450x450.png
https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2020/02/sandyou-teams-450x450.png

4 odborné tímy

Naši konzultanti sa rozdeľujú do štyroch obchodných teamov: –  tím IT, Telco & Fintech, tím Industry, tím Finance & banking a Sales & marketing tím. Máte tak garanciu toho, že hovoríte s odborníkom, ktorý dokonale pozná váš trh a ktorý bude schopný vybrať kandidátov, čo najviac zodpovedajúcich vašim očakávaniam.

Česko – Slovensko

Naše pobočky vám zabezpečí prítomnosť na lokálnej úrovni, kdekoľvek sa nachádzate. Zo všetkých dôležitých centier regiónov pokrývame všetky oblasti zamestnanosti a neustále monitorujeme zmeny a trendy. V srdci regiónov, v srdci vašich potrieb.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2020/07/web-figures-2020-prvky-2-450x450.png
https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2020/07/web-figures-2020-prvky-1-450x450.png

… a v zahraničí

Vedené od nás či priamo prostredníctvom jednej z našich zahraničných pobočiek, medzinárodné náborové zadanie, ktoré ste nám zverili, splní všetky úrovne požiadaviek a know-how. Táto služba u nás stojí na výhradnej značke: „Global Cross Sourcing“.

SYNERGIE  INTEGRITY LINE

SYNERGIE silně podporuje etické hodnoty a striktně dbá na dodržování povinností v boji proti korupci. Všichni zaměstnanci jsou zapojeni do našeho snažení v jejich každodenním životě. Dočasní i stálí zaměstnanci skupiny SYNERGIE mohou uplatnit své právo nahlásit v dobré víře a nestranně situaci, u které jsou si vědomi nebo mají podezření, že došlo k porušení zákona a/nebo etického kodexu a kodexu obchodního chování skupiny nebo jiné odborné pochybení. Kliknutím na TENTO ODKAZ se dostanete na bezpečnou SYNERGIE  Integrity Line, kde lze podat oznámení komisi zřízené skupinou SYNERGIE pro tento účel.