cross

Area Sales Manager – tradičný trh

Číslo ponuky 93511

Lokalita: Slovenská republika

Typ: plný úväzok

Sektor: Obchod a nákup

Plat: *Od 2000 EUR brutto fix

Kontaktná osoba:

Veronika Majková
+421 907 459 976
majkova@sandyou.sk

Popis

Pre medzinárodnú distribútorskú spoločnosť hľadáme dynamického Area Sales Managera so skúsenosťami v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Náplň práce:

  • Vedenie menšieho tímu obchodných zástupcov
  • Zodpovednosť za obchodné výsledky
  • Budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
  • Vyjednávanie obchodných podmienok
  • Príprava, plánovanie a organizácia marketingových kampaní a promo aktivít

Benefity

  • Zaujímavé mzdové ohodnotenie, atraktívne ročné a štvrťročné bonusy
  • Homeoffice a flexibilná pracovná doba
  • Sick days
  • Firemný automobil aj k súkromnému využití
  • Zľava na firemné výrobky
  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky

  • Minimálne 3 roky praxe na obchodnej pozícii
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti FMCG, zameranie na tradičný trh
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Skúsenosť z budovania klientskych vzťahov a hľadania nových obchodných príležitostí
  • Angličtina na stredne pokročilej úrovni
  • Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
  • Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Proaktívny prístup, pozitívna dynamická osobnosť

O firme

Medzinárodná distribútorská spoločnosť, ktorá má vo svojom portfóliu viac ako 500 celosvetovo známych potravinových i nepotravinových značiek. Medzi hlavných klientov patria nadnárodné reťazce, lokálne maloobchody a veľkoobchody, špecializované predajné reťazce.

Podporované typy súborov: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. veľkosť: 64 MB.
Aby sme Vás však mohli osloviť s pracovnými ponukami, poprosím Vás o potvrdenie súhlasu so spracovaním osobných údajov

This field is for validation purposes and should be left unchanged.