cross
Číslo ponuky 93112

Lokalita: Bánovce nad Bebravou

Typ: plný úväzok

Sektor: Elektrotechnika a energetika

Úroveň pozície: Specialist

Plat: Od 2000 EUR brutto fix

Kontaktná osoba:

Ivana Parasková
+420 727 968 945
paraskova@sandyou.cz

Popis

Pre popredného svetového dodávateľa v oblasti automobilového priemyslu hľadáme šikovného Inžiniera elektroniky, ktorému nerobí problém angličtina.

Náplň práce:

  • Projektové plánovanie vývoja softvéru/ hardvéru v rámci vývoja produktu
  • Definovanie požiadaviek na softvér/ hardvér súvisiaci s výrobkom u zákazníkov
  • Koordinácia a sledovanie cieľov vývoja softvéru/ hardvéru
  • Definovanie, plánovanie, koordinácia a monitorovanie úloh vývoja softvéru/ hardvéru v rámci vývojového projektu podľa predpísaných metód a systémov
  • Plánovanie a integrácia interných a externých subdodávateľov
  • Vývoj, koordinácia, prispôsobenie a optimalizácia hardvérových modulov
  • Zostavenie špecifikácie výkonu softvéru/ hardvéru, analýza a vykonanie zmien v softvéri/ špecifikácia výkonu hardvéru
  • Vývoj softvérových/ hardvérových modulov zohľadňujúcich existujúce vývojové normy a usmernenia
  • Analýza, prispôsobenie a optimalizácia existujúcich softvérových/ hardvérových modulov podľa technických, ekonomických, právnych alebo špecifických požiadaviek zákazníka
  • Vývoj, vypracovanie a simulácia elektronických obvodov, príprava okruhových diagramov
  • Vykonávanie definovaných recenzií vývoja softvéru/ hardvéru počas celého procesu vývoja softvéru/ hardvéru

Benefity

  • Zaujímavé mzdové ohodnotenie
  • Dochádzkový príspevok
  • Príspevok na stravovanie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť homeoffice
  • Možnosť stať sa súčasťou úspešnej spoločnosti a spolupracovať s prestížnymi prémiovými značkami
  • Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky

  • Vysokoškolské vzdelanie technického smeru – elektrotechnika je podmienkou
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemčiny výhodou
  • Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii ideálne v automobilovom priemysle / elektronike, spoločnosť je ale otvorená aj šikovnému absolventovi
  • Základná znalosť práce vo vývojových softvérových nástrojoch (napr. Altium Designer)
  • Pozitívne naladená osobnosť

O firme

Naším klientom je spoločnosť, ktorá patrí do medzinárodného koncernu s viac ako stodvadsať-ročnou tradíciou. Spoločnosť je popredným svetovým dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu. Na Slovensku sa zaoberá výrobou svetiel. Do zákazníckeho portfólia spoločnosti patria prestížni automobiloví výrobcovia.

Podporované typy súborov: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. veľkosť: 64 MB.
Aby sme Vás však mohli osloviť s pracovnými ponukami, poprosím Vás o potvrdenie súhlasu so spracovaním osobných údajov

This field is for validation purposes and should be left unchanged.