cross

Payroll špecialista (mzdár)

Číslo ponuky 80659

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Typ: plný úväzok

Sektor: Účtovníctvo a finančné služby

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: od 1400 EUR btt

Kontaktná osoba:

Zuzana Hrončáková
+421 918 790 884
hroncakova@sandyou.sk

Popis

Hľadáme mzdovú účtovníčku s minimálne 2 rokmi praxe pre slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti poskytovania finančných a účtovných služieb na trhu od roku 2000.

Pracovná náplň:

  • kontrola prijatých podkladov pre účely výpočtu miezd
  • mesačné zostavenie a výpočet miezd zamestnancov
  • distribúcia výplatných pások a stravných lístkov
  • vypracovanie mesačných, štvrťročných a ročných výkazov pre potreby inštitúcií sociálneho zabezpečenia, daňových orgánov a DDP
  • prihlasovanie, odhlasovanie a nahlasovanie zmien do poisťovní (zamestnávateľ a zamestnanci)
  • vypracovanie ročného zúčtovania pre potrebu daňových úradov a zdravotných poisťovní
  • vypracovanie zápočtových listov a potvrdení o zdaniteľnej mzde
  • vypracovanie evidenčných listov zamestnancov pre potreby Sociálnej poisťovni
  • komunikácia s inštitúciami sociálneho zabezpečenia
  • sledovanie aktuálnej legislatívy /školenia/
  • vedenie personálnej agendy spojenej so vznikom, priebehom a skončením pracovného pomeru

Benefity

  • odmeny za výkon a koncoročný bonus
  • flexibilný home office
  • zaškolenie, tréning a rýchly kvalifikačný rast
  • zaujímavé firemné akcie
  • príjemná pohodová atmosféra s flexibilným pracovným časom

Požiadavky

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • minimálne 2 ročná skúsenosť v oblasti mzdového účtovníctva (komplexná pozícia)
  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (stačí pasívna úroveň)
  • skúsenosti s prácou v systémoch HUMAN a Pohoda výhodou
  • znalosť zákonníka práce a zákona o sociálnom poistení
  • dobrá znalosť nástrojov MS Office
  • orientácia na detail

O firme

Naším klientom je účtovnícka spoločnosť pôsobiaca v Čechách a na Slovensku s viac ako 250 klientmi a s 18 ročnou históriou.