cross

Senior procesní manažer pro E-commerce

Číslo ponuky 70366

Lokalita: Bratislavský kraj

Typ: plný úvazek

Sektor: Vrcholový manažment

Úroveň pozície: Střední management

Plat: od 3600 EUR

Kontaktná osoba:

Nikola Koníčková
420602324278
konickova@sandyou.cz

Popis

Pro našeho klienta, kterým je světový lídr v oblasti internetového obchodu, hledáme zkušeného manažera, který zastřeší jak management přidělených týmů, tak i vlastní hands-on agendu týkající se zefektivňování procesů a supply chain.

Náplň práce:

  • Manažerské vedení několika team leaderů - řízení výkonu, provozní optimalizace, defects elimination
  • Eliminace procesních nedostatků ve spolupráci s dalšími interními a externími subjekty
  • Revize a zefektivňování procesů - warehousing, distribuce, supply chain
  • Zefektivňování a neustálé zlepšování vysokých klientských standardů

Benefity

Benefity:

  • Nadstandardní mzdové podmínky
  • Životní a penzijní připojištění
  • Zajímavý balíček benefitů (home office, sick days, 2 dni dovolené navíc, flexibilní prac. doba a jiné)
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Komplexní systém zaškolování
  • Příjemná pracovní atmosféra a moderní prostředí a další

Požiadavky

Požadavky na uchazeče:

  • Alespoň 4 roky zkušeností s vedením lidí
  • Zkušenosti s operations managementem a process improvement
  • Schopnost zpracovat a interpretovat velké množství dat
  • Zkušenost z oblasti e-commerce je velkou výhodou
  • Pokročilá znalost anglického jazyka

O firme

Naším klientem je světový lídr v oblasti internetového obchodu, který disponuje sklady po celém světě a má více jak 5000 zaměstnanců.