cross
Číslo ponuky 93711

Lokalita: Bratislavský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Účtovníctvo a finančné služby

Úroveň pozície: Specialist

Plat: od 1700 EUR (v závislosti od skúseností)

Kontaktná osoba:

Sandra Merklová
421907462056
merklova@sandyou.sk

Popis

Pre nášho klienta s viac ako 20 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, hľadáme šikovného účtovníka, ktorý by si rád rozvíjal svoje zručnosti.

 Náplň práce:

  • Komplexné vedenie účtovníctva v spolupráci s Poľskou pobočkou
  • Účtovanie interných dokladov a banky
  • Sledovanie saldo konta pohľadávok a záväzkov
  • Spracovanie mesačných a ročných uzávierok
  • Evidencia služobných ciest
  • Spracovanie výkazov (DPH a DPPO)
  • Príprava štatistických hlásení na kvartálnej báze
  • Sledovanie zmien v legislatíve a právnych predpisoch

Benefity

• Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
• Možnosť kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas
• Jazykové kurzy
• Možnosť parkovania
• Bonusový systém odmien
• Služobný telefón a laptop

Požiadavky

• Skúsenosť s účtovníctvom minimálne 2+ roky
• Plynulosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
• Skúsenosť so SAP – výhodou
• Samostatnosť, lojálnosť, iniciatíva, organizačné schopnosti

O firme

Spoločnosť, ktorá má celosvetovo vyše 50 pobočiek a spoločností, s širokým portfóliom produktov a služieb od fotografických filmov, digitálnych fotoaparátov, grafických zariadení až po lekárske vybavenia a potreby.

Podporované typy súborov: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. veľkosť: 64 MB.
Aby sme Vás však mohli osloviť s pracovnými ponukami, poprosím Vás o potvrdenie súhlasu so spracovaním osobných údajov

This field is for validation purposes and should be left unchanged.