cross

Naše ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bratislava, Bratislava region

We are looking for an experienced Visual Basic Developer to become a new member of company´s IT team in Bratislava. The team is focused mainly on designing and developing automation components connected to the Business Intelligence chain.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Pre top globálnu spoločnosť v oblasti e-commerce a spracovania dát hľadáme IT Support Špecialistu. Pokiaľ máte skúsenosti na obdobnej pozícii v helpdesku alebo IT/ technickej podpore, ste zdatný v angličtine a láka vás dynamické prostredie rýchlo sa rozvíjajúcej firmy, táto príležitosť je pre vás to pravé.

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

We are looking for a smart, customer-oriented & communicative help desk specialist with the Slovak and English language to become a new part of the dynamic Support team which provides support and consulting to the company clients worldwide.

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

We are looking for a smart, customer-oriented & communicative help desk specialist with the Russian language to become a new part of the dynamic Support team which provides support and consulting to the company clients worldwide.

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

We are looking for a well experienced SharePoint Developer who will become a new part of an company´s international IT team located in Bratislava.

Lokalita: Prague, Bratislava region, Brno, Southern Moravia Region

We are looking for somebody who wants to grow as a programmer but also communicating with clients who are some of the world’s e-commerce leaders. In this position, you will have a chance to gain experience as a Technology Solutions Consultant and later perhaps move towards technical solution architecture or business consulting

Lokalita: Prague, Bratislava region, Brno, Southern Moravia Region

As a Python Software Engineer, you will be working on code that allows reliably ingest large amounts of data as quickly as possible. Your primary focus will be to keep the pipeline stable, to ensure it can be easily scaled out on demand and to provide just enough visibility to all processing stages.

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

Become part of an international team of specialists maintaining and developing an innovative digital banking product. In this role, you will be collaborating with all stakeholders (development, security, business, etc.) to help squads work independently and self-organized, and this way to contribute greatly to the development of the software.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Hľadáme skúseného JavaScript front-end developera, ktorý by bol súčasťou SW development tímu pre úspešnú IT spoločnosť. Hľadáme človeka, ktorý by mal byť schopný rýchlo a efektívne riešiť zadané požiadavky zo strany klienta, mal by mať ochotu sa učiť nové veci a posúvať sa dopredu.

Lokalita: Bratislavský kraj

Sú Vám známe platformy ako PCRF či SBC? Aktuálne hľadáme TELCO špecialistu, ktorý nad nimi prevezme kontrolu a zabezpečí optimálnu implementáciu širokého spektra riešení. Vysokej samostatnosti, organizovanosti či kreativite sa medze nekladú.