cross
Číslo ponuky 72757

Lokalita: Košice, Košický kraj, Prešovský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Bankovníctvo a poisťovníctvo

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: Od 1350 EUR btt. + zhora neobmedzené provízie

Kontaktná osoba:

Lucia Slováková
+421 905 604 618
slovakova@sandyou.sk

Popis

Pre nášho klienta, lídra na trhu bankovníctva, hľadáme Vzťahového manažéra. Tvoj nový tím má prístup k širokej ponuke atraktívnych finančných nástrojov, ktoré umožnia spravovať majetok klientov v súlade s ich očakávaniami a rizikovým profilom.

Náplň práce:

  • aktívne oslovovanie potenciálnych klientov (VIP affluentná klientela)
  • budovanie vlastného portfólia klientov a starostlivosť o nich
  • prezentácia komplexnej ponuky produktov a služieb potenciálnym klientom banky
  • analýza potrieb a očakávaní potenciálneho klienta banky
  • zabezpečenie administratívnych úkonov pri starostlivosti o klientov
  • tvorba návrhu a následného spracovania zmluvných podkladov pre klientov

Benefity

  • možnosť sebarealizácie pri tvorbe vlastného portfólia klientov
  • neobmedzené možnosti príjmu vďaka zhora neohraničenej províznej zložke mzdy
  • flexibilná pracovná doba
  • príspevok na DDS
  • darčekové poukážky
  • MultiSport karta
  • zľavy u partnerov Exkluzív zóny
  • sociálne benefity

Požiadavky

Neváhajte nám zaslať svoj životopis, ak spĺňate nasledovné kritériá:

  • obchodná prax min. 3 rokov v oblasti bankovníctva/financií
  • základné vedomosti a skúsenosti z oblasti bankovníctva, finančných trhov a finančných nástrojov
  • komunikačné a predajné zručnosti
  • skúsenosti s vyhľadávaním a získavaním nových klientov
  • profesionálne vystupovanie, orientáciu na klienta

O firme

Našim klientom je banka s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhu, ktorá vytvára zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast.