cross

Job Offers

S&you regularly offers you vacancies based on the demands and expectations of our clients throughout Czech Republic. However, don’t hesitate to contact us directly. Knowing you before advertising a vacancy is even better!

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg

Do you want to start your career in logistics area? Would you like to join one of the World’s Most Admired Companies? Join XPO Logistics then. Pro-active and dynamic personality is what matters, not years of experience. If you speak Polish and English, I will be more than happy to receive your CV.

Hľadáme Produktového Manažéra z bankového prostredia, ktorý má bohaté skúsenosti s nastavovaním, prípravou, analýzou bankového produktu. Hlavná pozornosť by bola venovaná procesu zakladania účtu, jeho špecifikáciam a tomu, aby bol proces jednoduchý a funkčný pre každého zákazníka. Vstúpte s nami do digitálneho bankovníctva!

Pre nášho klienta hľadáme šikovných Business analytikov, ktorí sa pripoja k analytikom, dizajnérom, vývojárom a testerom pre Data Warehouse. Pracujte na pravidelnej aktualizácií riešení a poskytujte podporu počas reportingového obdobia.

Pridajte sa do tímu medzinárodnej stabilnej spoločnosti, kde nápady sa cenia. Pridajte sa do tímu Biznis analytikov. Spolupracujte na vývoji aplikácií a buďte prvým kontaktom pre kolegov a obchodých partnerov. Dajte nám o sebe vedieť a zašlite svoj životopis.

Baví vás programovať, ale zároveň chcete priestor pre vlastné názory a postrehy? Poďte programovať pre slovenskú spoločnosť, ale zato celosvetovú špičku v oblasti biometrie. Priložte ruku k dielu a možno práve vďaka vám budu vo svete správne identifikovaná a verifikovaná osoba.

Pro našeho klienta, kterým je britská výrobní společnost, hledáme kolegu pro zastřešení skladové agendy. Máte předchozí zkušenost se skladovým hospodářstvím, a chcete spolupracovat se zahraničními kapacitami na neustálém zlepšování procesů? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Hľadáme predajcu tréningov v rámci IT sektora. Chceme samostatného, zodpovedného človeka, ktorý má skúsenosť s predajom školení, tréningov a iných vzdelávacích možností v technickom - IT sektore. (B2B business ) Výraznou podmienkou je výborná úroveň anglického jazyka. Od kandidáta vyžadujeme veľmi blízky vzťah ku komunikácií s rozličnými ľuďmi / firmami a hlavne ochotu chcieť pracovať permanentne z "home office-u".

We are looking for a passionate, organized and driven individual to join European Sales Organization. You will be responsible for developing, managing and growing Enterprise clients with their IT Training needs. To be successful in this position, you must be highly motivated, creative, and passionate about training.

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Teamleader pre Accounts Receivables.

Great opportunity for IT Architect, experienced in RPA. New position, opportunity to improve and implement your skills and knowledge in RPA/Al.