cross

Job Offers

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Locality: Tachov

Pro našeho klienta, německou automotive společnost, hledáme posilu do HR týmu: HR Business Partner.

Locality: Jihlava

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, která působí v oblasti zpracování dřeva, hledáme zkušeného kolegu na pozici Exportního Sales Managera se zaměřením na německý a rakouský trh.

Locality: Czech Republic, Slovak Republic

Are you passionate about using data to drive change? Would you like to work on solutions that help over 200 international companies to set and achieve environmental sustainability? If yes, we are looking for a Junior Data Scientist who will be responsible for leading and delivering the goals of the company's new data platform. As a Data Scientist, you will work on designing and delivering script migration, helping to build up the azure data platform capabilities, and will work closely with the Data & Insights Department to ensure cross-organization consistency. Among mentioned you will analyze, test, aggregate, and optimize the data and present it for the particular clients.

Locality: Bratislava

Pre jedného z najatraktívnejších zamestnávateľov v slovenskom priemysle hľadáme kandidáta do tímu Údržba riadiacich systémov, ktorý bude zabezpečovať spoľahlivú a bezpečnú funkčnosť zverených riadiacich systémov.

Locality: The Capital Prague

Are you a marketing focused person - marketing specialist / marketing co-ordinator..? Do you have an interest in the investments & real estate sector..?

Locality: Bratislava

Láka Ťa svet HR? Chceš rozmanitú prácu, ktorá Ti každý deň prinesie niečo nové? Neváhaj a pridaj sa k nám! Práve teraz hľadáme experta na hľadanie talentov. Prečo S&you? Máme skvelú pracovnú kultúru, príjemné prostredie a otvorenú komunikáciu. Sme jedna veľká rodina. Zdieľame vedomosti a skúsenosti. Navzájom sa podporujeme a veríme si. Jeden od druhého sa učíme a posúvame sa vpred.

Locality: Bratislava region

For our client with more than 20 years of tradition on the Slovak market, we are looking for a skilled accountant who would like to better his skills.