cross

Pracovné ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2022/11/visuel_h1_2_0-2-450x450.jpg
Lokalita: Bratislava

We are looking for an experienced, dynamic brand manager who is able to build strong portfolio of unique brands. Open-minded personality with leadership experience is vital for this role. Your main responsibilities will be: Building a strong portfolio of private label brands that will help to increase number of customers Responsible for creating a private label portfolio strategy Developing these brands, their names, concepts and designs Responsible for developing the packaging of particular brands Evaluate the effectiveness of the existing portfolio of private label brands Leading the team of Brand Managers

Lokalita: Malacky

For our client - a successfull international production company - we are currently looking for a new Chief Accountant. The suitable candidate should have a passion for accounting and experience in this field as well as basic knowledge of controlling activities.

Lokalita: Bratislava

Hľadáme skúseného účtovníka/účtovníčku s vynikajúcimi znalosťami účtovníctva. Vašou úlohou bude zabezpečovať komplexné účtovnícke služby pre nášho klienta, úspešnú, etablovanú a dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť so špecializáciou na poskytovanie finančných služieb pre zdravotníctvo a verejný sektor.  Budete zodpovední za správne vedenie účtovníctva, vytváranie výkazov a závierok, kontrolu faktúr a dokladov a ďalšie účtovnícke činnosti. Vyžadujeme vysokú odbornosť, zodpovednosť a precíznosť v práci. Ak máte skúsenosti v oblasti účtovníctva a chcete sa zapojiť do dynamického tímu, neváhajte nás kontaktovať.

Lokalita: Slovenská republika

For our client, a global leader in a multi-sector catering, we are looking for an experienced Internal Auditor with an excellent language skills, willingness to relocate to Toulouse/France and travel on a regular basis across company subsidiaries.  

Lokalita: Bratislava

Láka Ťa svet HR? Chceš rozmanitú prácu, ktorá Ti každý deň prinesie niečo nové? Neváhaj a pridaj sa k nám! Práve teraz hľadáme experta na hľadanie talentov. Prečo S&you? Máme skvelú pracovnú kultúru, príjemné prostredie a otvorenú komunikáciu. Sme jedna veľká rodina. Zdieľame vedomosti a skúsenosti. Navzájom sa podporujeme a veríme si. Jeden od druhého sa učíme a posúvame sa vpred.

Lokalita: Slovenská republika, Česká republika

Do you have significant experience in gathering business requirements and translating these into technical ones? Are you an excellent problem solver with high attention to detail? Do you want to work in a distributed, remote first Product Team across Europe? We are looking to recruit an SQL Data Engineer who will be responsible for delivering data engineering and reporting solutions to meet business requirements.

Lokalita: Bratislava, Slovenská republika

Ste aktívnym užívateľom nemeckého a anglického jazyka? Ste čerstvý kandidát s vášňou pre účtovníctvo v ktorom by ste sa chceli naďalej zdokonaľovať? Poďte pracovať pre jedného z najväčších telekomunikačných gigantov v medzinárodnom prostred s mnoho benefitmi. Staňte sa súčasťou skúseného a nápomocného účtovníckeho tímu so zaužívanými efektívnymi procesmi.

Lokalita: Bratislavský kraj, Slovenská republika

Are you fluent in both English and German? Do you have a passion for accounting world which you would like to develop further?  Come work for one of the international leaders of telecommunication services. You will be part of an experienced team of accountants with established processes and documented workflows.