cross

Naše ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Máte skúsenosti v oblasti cyber-security a hľadáte novú pracovnú príležitosť? Staňte sa súčasťou IT security tímu v medzinárodnej spoločnosti v Bratislave.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava, Slovenská republika

Pre top globálnu spoločnosť v oblasti e-commerce a spracovania dát hľadáme Business Konzultanta. Pokiaľ máte skúsenosti v oblasti dátových a webových technológií, preferujete komunikáciu s klientom a láka vás dynamické prostredie rýchlo sa rozvíjajúcej firmy, táto príležitosť je pre vás to pravé.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava, Slovenská republika

Pre top globálnu spoločnosť v oblasti e-commerce a spracovania dát hľadáme Customer Success Manažéra. Budete zodpovedať za budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi a pomáhať im zvyšovať ich výkonnosť s využitím platformy. Ak vás láka dynamické prostredie rýchlo sa rozvíjajúcej firmy, táto príležitosť je to pravé.

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

We are looking for a smart, customer-oriented & communicative help desk specialist with the Slovak and English language to become a new part of the dynamic Support team which provides support and consulting to the company clients worldwide.

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

We are looking for a smart, customer-oriented & communicative help desk specialist with the Russian language to become a new part of the dynamic Support team which provides support and consulting to the company clients worldwide.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Hľadáme skúseného HR Business Partnera pre centrálu benkovej skupiny. Úspešný uchádzač bude zodpovedný za poskytovanie personálneho poradenstva, priamu podporu manažmentu pri ich práci s tímami, nábor, výber ľudí do týchto tímov a celý ich životný cyklus až po ukončovanie pracovných pomerov.

Lokalita: Prague, Bratislava, Bratislava region

Our client is a well-know international online company and a market leader who is growing their excellent Payroll team in Slovak and Czech republic. We are looking for payroll experts to join their innovative team. You can choose to join this special team in Bratislava or in Prague, as you will be suporting french-speaking market, which enables you to work from different locations (there is though not a possibility to work remotely from home - only temporarily due to Covid situation).

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

We are looking for an experienced DevOps Engineer to become a new part of an international Platform team, which strongly support DevOps culture. The role of the team is to create a well-built foundation that all teams can rely and build on (eg. infrastructure components - Kubernetes, databases & cloud components).

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Pôsobíte na riadiacej pozícii v oblasti trade marketingu, category managementu, príp. komerčnej stratégie v sektore fmcg? Máte skúsenosti s channel deployment strategy a jej implementáciou? V tom prípade máme pre Vás zaujímavú ponuku pre top hráča na svetovom trhu. Otvárajú práve nové oddelenie channel deployment management, kde hľadajú manažéra pre 6 senior špecialistov, ktorý so sebou prinesie silný entuziazmus, chuť a schopnosť meniť veci k lepšiemu a zároveň efektívny manažment.

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

We are looking for a well experienced SharePoint Developer who will become a new part of an company´s international IT team located in Bratislava.