cross

Naše ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Hlavné mesto Praha

Your challenge The SITS Executive Director (ED) is responsible for carrying the vision of SITS into Médecins Sans Frontières (MSF) and to further develop SITS to reach its future ambitions and to ensure that MSF’s IT needs are responded to. The ED will also contribute to the MSF-wide IT vision and strategy. The ED has the overall responsibility for the leadership and management of SITS and the achievement of its strategic goals and objectives.

Lokalita: Slovenská republika

Staňte sa súčasťou medzinárodnej francúzskej skupiny, ktorá pôsobí v oblasti výroby a distribúcie stavebného materiálu. Budete v kontakte s architektmi a projektantmi, budete prezentovať produktové portfólio a pripravovať špecifikácie pre jednotlivé projekty. Svoj čas si budete môcť flexibilne rozvrhnúť, budete mať k dispozícii aj služobný automobil.

Lokalita: Bratislava

Our client is looking for a Community Manager who will work with a global community of crypto enthusiasts, evangelists, and developers. This community plays a huge part in inspiring the users out our platform in ways we never thought possible. We are looking for a natural community leader who will grow our client’s movement worldwide.

Lokalita: Bratislava

Cítite sa v prostredí Azure Cloud ako doma a máte skúseností s podporou Windows serverov? Ak áno, staňte sa súčasťou dynamického IT tímu v medzinárodnej spoločnosti. Pre významného dodávateľa antivírusových riešení hľadáme systémového inžiniera so zameraním na administráciu a vývoj cloud infraštruktúry MS Azure, ako aj serverov na platforme Windows.