cross

Naše ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bánovce nad Bebravou

Pre popredného svetového dodávateľa v oblasti automobilového priemyslu hľadáme šikovného Inžiniera elektroniky, ktorému nerobí problém angličtina.

Lokalita:

Pre top globálnu spoločnosť v oblasti e-commerce a spracovania dát hľadáme IT Support Špecialistu. Pokiaľ máte skúsenosti na obdobnej pozícii v helpdesku alebo IT/ technickej podpore, ste zdatný v angličtine a láka vás dynamické prostredie rýchlo sa rozvíjajúcej firmy, táto príležitosť je pre vás to pravé.

Lokalita: Slovenská republika, Česká republika

We are looking for a Software Engineer who is curious about the world of fintech and crypto. Alongside the best professionals in their fields, you will be part of the backend team responsible for the development of API services. Let´s take this exciting journey in a rapidly growing world of crypto.

Lokalita: Slovenská republika

Staňte sa súčasťou medzinárodnej francúzskej skupiny, ktorá pôsobí v oblasti výroby a distribúcie stavebného materiálu. Budete v kontakte s architektmi a projektantmi, budete prezentovať produktové portfólio a pripravovať špecifikácie pre jednotlivé projekty. Svoj čas si budete môcť flexibilne rozvrhnúť, budete mať k dispozícii aj služobný automobil.

Lokalita: Slovenská republika

We are looking for a successful and experienced professional who will lead sales engineers and partner offices worldwide as well as assist on installations of the products in both a pre- and post-sales support role.