cross

Pracovné ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2022/11/visuel_h1_2_0-2-450x450.jpg
Lokalita: Slovenská republika

We are looking for a passionate and driven sales professional to join an internationally awarded IT training provider. You will be responsible for developing, managing, and growing enterprise/B2B client portfolio in order to increase sales as well as client satisfaction. You will cooperate with the strongest brand in the market. Therefore, we expect you to be well-mannered, professional, and customer-oriented with proven sales success in your previous career.

Lokalita: Bratislava

Hľadáme skúseného samostatného účtovníka, ktorý zastreší komplexné účtovníctvo pre portfólio pridelených klientov (outsourcing) na Slovensku. Pozícia ponúka obrovskú flexibilitu aj v rámci implementácie nových účtovníckych procesov či metód. Vašou náplňou práce bude zastrešenie komplexného účtovníctva vybraných klientov v rámci čoho sa budete venovať: * účtovaniu elektronicky prijatých dokladov * spracovaniu časového rozlíšenia dokladov * kontrole zaúčtovaných dokladov, ktoré eviduje klient * priebežnej inventarizácii súvahových účtov (primárne 314, 324, 311, 321) * spracovaniu zrážkovej dane z dividend * kvartálnemu účtovaniu dotácii (na základe zaslaných podkladov) * príprave a kontrole výkazov DPH (daňové priznania, daň z príjmu, daň z motorových vozidiel) na kvartálnej úrovni * zostaveniu ročnej uzávierky a príprave výkazov pre finančnú správu * štatistickým výkazom, reportingu * mentoringu kolegov

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

One of the Europe’s top leaders in logistics warehousing services, with portfolio over 40 logistics parks across 9 countries is looking for a skilled Property Accountant, who will be a strong support for the local Slovak team.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

One of the Europe’s top leaders in logistics warehousing services, with portfolio over 40 logistics parks across 9 countries is looking for a skilled Property Accountant, who will be a strong support for the local Slovak team.

Lokalita: Slovenská republika

Jeden z top lídrov v predaji inovatívnej medicínskej techniky hľadá do svojho tímu šikovného obchodníka. Pokiaľ Vás baví cestovanie, máte skúsenosti s predajom medicínskych zariadení a ste duchom aj srdcom predajca, tak táto pozícia je pre Vás tá pravá. Staňte sa súčasťou tímu, ktorého cieľom je modernizácia využívaných medicínskych prostriedkov ako sú MR, CT, či RTG.

Lokalita: Bratislava

Nádherne zrekonštruovaná lekáreň s vyše sto ročnou históriou hľadá šikovného farmaceuta/ lekárnika. Lekáreň sa ako jedna z mála sústreďuje nie len na štandardný výdaj liekov, ale aj na čiastočnú prácu v laboratórií, kde sa vytvárajú liečivá zo širokého spektra surovín, pre špeciálnu klientelu. Lekáreň úzko spolupracuje aj s ambulanciami. Ak máte záujem pracovať pre stabilnú firmu s tradíciou, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Lokalita: Česká republika, Slovenská republika

Are you passionate about using data to drive change? Would you like to work on solutions that help over 200 international companies to set and achieve environmental sustainability? If yes, we are looking for a Junior Data Scientist who will be responsible for leading and delivering the goals of the company's new data platform. As a Data Scientist, you will work on designing and delivering script migration, helping to build up the azure data platform capabilities, and will work closely with the Data & Insights Department to ensure cross-organization consistency. Among mentioned you will analyze, test, aggregate, and optimize the data and present it for the particular clients.

Lokalita: Bratislava

Pre jedného z najatraktívnejších zamestnávateľov v slovenskom priemysle hľadáme kandidáta do tímu Údržba riadiacich systémov, ktorý bude zabezpečovať spoľahlivú a bezpečnú funkčnosť zverených riadiacich systémov.