cross

Pracovné ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2022/11/visuel_h1_2_0-2-450x450.jpg
Lokalita: Bratislava

Our client is looking for a Regulatory Consultant based in Bratislava. Do you have university degree of chemical, agrochemical or similar education and do you like to communicate with clients? If your answer is yes, do not hesitate and apply for this role today.

Lokalita: Bratislavský kraj

Náš klient hľadá konzultanta regulácií do pobočky v Bratislave. Máte vysokoškolské chemické, agrochemické alebo podobné vzdelanie a radi komunikujete s klientmi? Ak je vaša odpoveď áno, neváhajte a prihláste sa na túto pozíciu ešte dnes.

Lokalita: Bratislavský kraj, Slovenská republika

Are you fluent in both English and German? Do you have a passion for accounting world which you would like to develop further?  Come work for one of the international leaders of telecommunication services. You will be part of an experienced team of accountants with established processes and documented workflows.

Lokalita: Bratislava

Jeden z popredných európskych lídrov v oblasti logistických skladových služieb s portfóliom viac ako 40 logistických parkov v 9 krajinách, hľadá šikovného Účtovníka majetku, ktorý bude silnou oporou pre lokálny slovenský tím.

Lokalita: Slovenská republika

We are looking for a passionate and driven sales professional to join an internationally awarded IT training provider. You will be responsible for developing, managing, and growing enterprise/B2B client portfolio in order to increase sales as well as client satisfaction. You will cooperate with the strongest brand in the market. Therefore, we expect you to be well-mannered, professional, and customer-oriented with proven sales success in your previous career.

Lokalita: Bratislava

Nádherne zrekonštruovaná lekáreň s vyše sto ročnou históriou hľadá šikovného farmaceuta/ lekárnika. Lekáreň sa ako jedna z mála sústreďuje nie len na štandardný výdaj liekov, ale aj na čiastočnú prácu v laboratórií, kde sa vytvárajú liečivá zo širokého spektra surovín, pre špeciálnu klientelu. Lekáreň úzko spolupracuje aj s ambulanciami. Ak máte záujem pracovať pre stabilnú firmu s tradíciou, neváhajte nám poslať svoj životopis.