cross

Naše ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Naším klientom je známa medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti online obchodu, ktorá momentálne hľadá Senior Analytika pre VAT Compliance and Controllership tím zameraný na EMEA región. Pozícia ponúka výbornú príležitosť na ďalší rast a kariérny rozvoj v oblasti VAT.

Lokalita: Bratislava region

As a C++ Developer, you will have a chance to participate in the long-term project of developing and modifying the application for the hospitality industry, deployed in 15 countries around the globe.

Lokalita: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Brno, Zvolen, Juhomoravský kraj

Hľadáme šikovného senior účtovníčka, ktorý vie pracovať samostatne a má skúsenosti s komplexným účtovníctvom vrátane daní a závierok. Výhodou je, že budete pracovať samostatne a organizovať si čas a prácu podľa seba. Navyše budete súčasťou mladého tímu v príjemnom prostredí, kde vládne dôvera a férový prístup.

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

You will be working on award winning digital banking platform, providing a desktop and mobile banking gateway for the bank’s retail customers. Our client is well-known global company and he is looking for great people to join their team.

Lokalita: Trenčiansky kraj, Ilava

Máte dlhoročné skúsenosti v obchodnom zastúpení technickej/strojárskej spoločnosti? Hovoríte nemeckým jazykom? Pre nášho klienta - medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Dubnici nad Váhom - hľadáme senior obchodníka, ktorý bude reportovať priamo riaditeľovi spoločnosti, ako aj boardu a majiteľom. Čo bude každodennou náplňou práce?

Lokalita: Prague, Bratislava, Bratislava region, Brno, Southern Moravia Region

We are looking for an experienced DevOps Engineer to become a new part of an international Platform team, which strongly support DevOps culture. The role of the team is to create a well-built foundation that all teams can rely and build on (eg. infrastructure components - Kubernetes, databases & cloud components).

Lokalita: Bratislava, Bratislava region

As a Senior Java Developer in a team of experienced professionals, you will have the opportunity to take your part in many interesting projects orientated on designing, development and deployment of communication technologies.

Lokalita: Bratislavský kraj

Máte skúsenosti s vyhľadávaním nových B2B klientov a ich predkontaktovaním? Mali ste už aspoň možnosť koordinovať menší tím a radi by ste sa ďalej rozvíjali týmto smerom? Je to príležitosť byť súčasťou niečoho nového a budovať to od podlahy. Pre nášho klienta hľadáme team leadera do novoznikajúceho tímu, ktorý bude oporou pre business development aktivity. O čom bude Vaša každodenná práca?

Lokalita: Košice, Košice region

Do you have experience in UX design? Do you tackle basic codes and are capable of some programming? Our client would like to welcome you then to be the first UX designer in the team/company, which will enable you to set up the process, the best practice and help the company grow via amazing visuals.