cross

Pracovné ponuky

S&you vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2022/11/visuel_h1_2_0-2-450x450.jpg
Lokalita: Bratislava

Radi sa pohybujete na medzinárodnej scéne a uprednostňujete prácu v komornom prostred? Hľadáme skúseného Koordinátor/ka pre medzinárodnú prepravu pre dobre situovanú spoločnosť zabezpečujúcu logistické služby pre klientov po celej Európe. Vašou úlohou bude nájsť pre klienta čo najefektívnejší spôsob prepravy ich tovaru a koordinovať a plánovať celý dodávateľský reťazec v niekoľkých krajinách. Budete zodpovední za medzinárodné plánovanie prepravy, teda kompletnú logistiku prepravy od vytvárania objednávky u prepravcu, prípravy potrebnej dokumentácie až po koordináciu rôznych spôsobov prepravy pri doručovaní od dverí k dverám. Ak máte skúsenosti v tejto oblasti, ste cieľavedomí, komunikatívni, húževnatí a tímový/á hráč/ka, neváhajte nás kontaktovať.

Lokalita: Bratislava

Radi si vždy potrasiete rukou s novým obchodným partnerom a oblasť logistiky Vám nie je cudzia? Hľadáme skúseného Business Development Špecialistu/ku pre dobre situovanú spoločnosť zabezpečujúcu logistické služby pre klientov po celej Európe. Vašou úlohou bude nadväzovať nové obchodné kontakty s klientmi a potencionálnymi obchodnými partnermi, rozvíjať obchodné vzťahy s existujúcimi klientmi a partnermi a pripravovať potrebnú dokumentáciu pre zabezpečenie logistiky dopravy v spolupráci s logistickým tímom priamo na pracovisku. Ak máte skúsenosti v tejto oblasti, nebojíte sa práce priamo v teréne, ste cieľavedomí, komunikatívni, húževnatí a tímový/á hráč/ka, neváhajte nás kontaktovať.

Lokalita: Bratislava

Hľadáme skúseného samostatného účtovníka, ktorý zastreší komplexné účtovníctvo pre portfólio pridelených klientov (outsourcing) na Slovensku. Pozícia ponúka obrovskú flexibilitu aj v rámci implementácie nových účtovníckych procesov či metód. Vašou náplňou práce bude zastrešenie komplexného účtovníctva vybraných klientov v rámci čoho sa budete venovať: komplexnému vedeniu podvojného účtovníctva, spracovanie DPH, kontrola účtovných zostáv (ČR a SR účtovníctvo) účtovaniu elektronicky prijatých dokladov pracovaniu časového rozlíšenia dokladov kontrole zaúčtovaných dokladov, ktoré eviduje klient priebežnej inventarizácii súvahových účtov príprave a kontrole výkazov DPH (daňové priznania, daň z príjmu, daň z motorových vozidiel) na kvartálnej úrovni zostaveniu ročnej uzávierky a príprave výkazov pre finančnú správu štatistickým výkazom, reportingu mentoringu kolegov asistencii pri audite komunikácii s klientmi

Lokalita: Trnava

Hľadáme skúseného Koordinátora pre medzinárodnú prepravu, ktorý bude zodpovedný za organizáciu a koordináciu dopravy tovaru medzi rôznymi krajinami. Táto pozícia vyžaduje vynikajúce organizačné schopnosti a schopnosť efektívne riadiť logistické procesy.

Lokalita: Bratislava

Uvažuješ o recruitmente? Pridaj sa k nám a naštartujme spolu tvoju profesijnú dráhu. Nábor na strane personálno-poradenskej spoločnosti ponúka spojenie hneď niekoľkých oblastí: recruitment - použime v dnešnej dobe radšej slovo headhunting, marketing - vo forme písania pútavých inzerátov a príspevkov na sociálnych sieťach, obchod - schopnosť motivovať kandidáta a predať mu ponúkanú pracovnú pozíciu a spoločnosť, každodenná kreativita a inovatívny prístup - čo sa prelína skrz všetkými pracovnými aktivitami. Náš S&you tím sa práve rozhliada po Lovcovi Talentov, ktorý sa zameria na identifikáciu a oslovenie potenciálnych profilov na rozbehnuté náborové projekty.

Lokalita: Bratislava

Hľadáme skúseného účtovníka/účtovníčku do dynamického tímu pre nášho klienta. Budete pracovať pre úspešnú, etablovanú spoločnosť so špecializáciou na poskytovanie finančných služieb pre zdravotníctvo a verejný sektor, ktorá je lídrom vo svojom segmente financovanie. Vašou úlohou bude zabezpečovať komplexné účtovnícke služby. Budete zodpovední za správne vedenie účtovníctva, vytváranie výkazov a závierok, kontrolu faktúr, dokladov a ďalšie účtovnícke činnosti. Vyžadujeme odbornosť, precíznosť a znalosť anglického jazyka. Ak máte skúsenosti v tejto oblasti a uprednostňujete prácu v komornom prostredí malého tímu, neváhajte nás kontaktovať

Lokalita: Bratislava

Do nášho česko-slovenského SYNERGIE tímu hľadáme šikovnú marketérku/marketéra s dobrými komunikačnými a organizačnými zručnosťami. Sme dynamická, rýchlo rastúca firma s ťahom na bránu a víziou byť top personálnou agentúrou na lokálnych trhoch.

Lokalita: Bratislava

Láka Ťa svet HR? Chceš rozmanitú prácu, ktorá Ti každý deň prinesie niečo nové? Neváhaj a pridaj sa k nám! Práve teraz hľadáme experta na hľadanie talentov. Prečo S&you? Máme skvelú pracovnú kultúru, príjemné prostredie a otvorenú komunikáciu. Sme jedna veľká rodina. Zdieľame vedomosti a skúsenosti. Navzájom sa podporujeme a veríme si. Jeden od druhého sa učíme a posúvame sa vpred.

Lokalita: Bratislava

Máte skúsenosti v oblasti administratívy a nebojíte sa výziev? Pre nášho klienta hľadáme človeka, ktorý bude podporovať aktivty dvoch divízii spoločnosti. Pôjde najmä o administratívne zastrešenie prípravy materiálov pre klientov a dodávateľov.