cross

Recruitment

Služba Recruitment ponúka komplexný náborový servis. Vysoko efektívna práca konzultanta S & you zo špecializovaného tímu zaistí v krátkom čase nájdenie najvhodnejšieho kandidáta pre obsadenie odbornej pozície.

Na základe definovaných kritérií konzultant používa osvedčené metódy výberu kandidátov (inzercia, internej databázy). S kandidátmi, ktorí vyhovujú optimálne zadania klienta, vykoná profesionálne vedený S & you POHOVOR, ktorý je založený na kompetenčných a behaviorálnych otázkach, overenie jazykového vybavenia. Všetkých kandidátov bez výnimky stretávame osobne alebo cez video rozhovor..

Následne získate Candidate Assessment Report (CAR), poskytujúci prehľad skúseností, zručností a osobnostných parametrov kandidáta. CAR vám ušetrí nezmerné množstvo času, ktoré by bolo potrebné venovať výberovému procesu. Vďaka reportu CAR sa dokáže klient rýchlo zorientovať v prehľade kandidátov a urobiť kvalifikované rozhodnutie.

Kedy je služba vhodná::

 • Neobsadené pozície špecialistov alebo stredného a vyššieho manažmentu
 • Väčší časový priestor na obsadenie pozície (nástup do 6 mesiacov)
 • Vysoká koncentrácia kandidátov s podobnými profilmi na trhu vedúca k veľkému objemu práce počas selekcie profilov

 

Čo služba prinesie:

 • Kvantitatívnu a kvalitatívnu analýzu trhu voľnej pracovnej sily (kandidátov, ktorí aktívne hľadajú prácu)
 • Nadštandardná kombinácia vyhľadávacích aktivít a zdrojov
 • Vysokú profesionalitu oslovenia kandidátov, vedenia pohovorov a testovania
 • Overenie referencií na vyžiadanie
 • Úspora interných nákladov na obsadenie pozície

Ďalšie doporučené služby

Ak hľadáte špičkového odborníka alebo vrcholového manažéra, ktorých je na trhu nízky počet, veľmi sa na obsadenie ponáhľate alebo poznáte typy spoločností, kde takéto ľudí možno stretnúť, ale nemáte možnosť ich osloviť, odporúčame vám využiť službu EXECUTIVE SEARCH, čiže headhunting. Vo výnimočne krátkej dobe 21-30 dní od S & you – SYNERGIE získate zoznam preverených kandidátov, ktorí majú záujem pracovať na pozíciu vo vašej spoločnosti.

V prípade, že na pozíciu, ktorú obsadzujete, existuje malý počet kandidátov na trhu, alebo ste v časovej tiesni, odporúčame vám našu službu DIRECT SEARCH. Mimo agilného vyhľadávania voľných kandidátov oslovíme pasívnych kandidátov na trhu – teda tých, ktorí aktívne nehľadajú prácu. K tomu používame naše osvedčené techniky priameho oslovenia kandidátov. Tie nachádzame v našej bohatej internej databáze (ATS) a oslovujeme prostredníctvom mixu inovatívnej inzercie.

Predtým, než otvoríte manažérsku pozíciu pre nový odbor podnikania, projekt alebo prevádzku v novom regióne, odporúčame vám dôkladne zmapovať trh práce v danej lokalite. V rámci služby MARKET MAPPING veľmi rýchlo získate kvalitný prehľad o počte kandidátov pre jednotlivé pozície na lokálnom trhu, ich kvalifikácii, mzdový benchmark a motivácii k zmene zamestnávateľa.

Ako vhodnú súčasť už prebiehajúce výberového konania vám môžeme poskytnúť inovatívnu digitálnu službu PSYCHODIAGNOSTIKA vďaka ktorej získate mimoriadne presný a rýchly prehľad o vlastnostiach a schopnostiach kandidátov a ich vhodnosti do vášho projektu.

NAPÍŠTE NÁM, ČO POTREBUJETE. ČO NAJSKÔR SA S VAMI SPOJÍME, ABY SME PRE VÁS NAŠLI RIEŠENIE.

Vaše meno(Povinné)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

PREČO SPOLUPRACOVAŤ SO S&YOU – SYNERGIE?

 • S & you – SYNERGIE, moderná značka prémiového recruitmentu, od roku 2019 v Českej a Slovenskej republike
 • 4 vysoko špecializované tímy
 • viac ako 25 rokov na českom trhu, cez 50 rokov skúsenosti v Európe
 • člen SYNERGIE GROUP, 5. najväčšej HR spoločnosti v Európe
 • GCS – Global Cross Sourcing, medzinárodný program vyhľadávanie kandidátov

 

Prečítajte si viac o S&you – SYNERGIE.