cross

Naša organizácia

S&you je pripravená plniť vaše náborové potreby pre odborné a manažérske profily bez ohľadu na profesiu a sektor biznisu. Naši konzultanti, ktorí sú skutočnými partnermi vo vašich projektoch, sú schopní pomôcť vám s vašimi projektami na Slovensku i v zahraničí.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2020/07/web-figures-2020-prvky-3-450x450.png
https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2020/02/sandyou-teams-450x450.png

4 odborné tímy

Naši konzultanti sa rozdeľujú do štyroch obchodných tímov: –  tím IT, Telco & Fintech, tím Industry, tím Finance & banking a Sales & marketing tím. Máte tak garanciu toho, že hovoríte s odborníkom, ktorý dokonale pozná váš trh a ktorý bude schopný vybrať kandidátov, čo najviac zodpovedajúcich vašim očakávaniam.

Česko – Slovensko

Naše pobočky vám zabezpečia prítomnosť na lokálnej úrovni, kdekoľvek sa nachádzate. Zo všetkých dôležitých centier regiónov pokrývame všetky oblasti zamestnanosti a neustále monitorujeme zmeny a trendy. V srdci regiónov, v srdci vašich potrieb.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2020/07/web-figures-2020-prvky-2-450x450.png
https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2020/07/web-figures-2020-prvky-1-450x450.png

… a v zahraničí

Vedené od nás či priamo prostredníctvom jednej z našich zahraničných pobočiek, medzinárodné náborové zadanie, ktoré ste nám zverili, splní všetky úrovne požiadaviek a know-how. Táto služba u nás stojí na výhradnej značke: „Global Cross Sourcing“.

SYNERGIE INTEGRITY LINE

SYNERGIE aktívne podporuje etické hodnoty a striktne dbá na dodržiavanie povinností v boji proti korupci. Všetci zamestnanci sú každodenne zapájaní do tejto snahy. Dočasní i stáli zamestnanci skupiny SYNERGIE môžu uplatniť svoje právo nahlásiť v dobrej viere a nestranne situáciu, pri ktorej sú si vedomí alebo majú vážne podozrenie, že došlo k porušeniu zákona a/alebo etického kódexu a kódexu obchodného správania skupiny alebo inému odbornému pochybeniu. Kliknutím na TENTO ODKAZ sa dostanete na bezpečnú SYNERGIE Integrity Line, kde je možné podať oznámenie komisii zriadenej skupinou SYNERGIE pre tento účel.

Spoločenská zodpovednosť (CSR)

Ctíme záväzok SYNERGIE Group k spoločenskej zodpovednosti v našom odbore a zodpovednému náboru a podriadili sme mu všetky naše aktivity.

Od roku 2012 sme trvalo auditovaní v nezávislom systéme hodnotenia CSR EcoVadis a stabilne získavame vysoké hodnotenia. V roku 2023 sme sa opäť zaradili medzi TOP 1% spoločností posudzovaných v rámci EcoVadis. Náš certifikát nájdete TU.

Systém EcoVadis hodnotí štyri okruhy: Životné prostredie (14%), Pracovné podmienky a ľudské práva (57%), Férové ​​podnikanie (14%) a Zodpovedný nákup (14%); kritériá sú založené na medzinárodných štandardoch. Do hodnotenia EcoVadis je zapojených viac ako 30 tisíc spoločností vrátane 150 veľkých globálnych firiem zo 110 krajín sveta a 150 odvetví podnikania.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2023/10/Synergie_Ecovadis_Platinum_2023_450x450-450x450.jpg