cross

Direct Search – priame vyhľadávanie kandidátov

Obsadiť pozície skúsených špecialistov a manažérov je často zložité z dôvodu ich lojality a dlhodobého vzťahu k súčasnému zamestnávateľovi.

Z toho vyplýva ich nulová potreba budovať si kariéru v inej spoločnosti. V takejto situácii je kľúčové identifikovať vhodného odborníka a predložiť mu atraktívnu ponuku, ktorá dokáže zmeniť jeho postoj.

Prostredníctvom služby Direct Search klientom zaistíme priame vyhľadanie najvhodnejšieho kandidáta. Služba zahŕňa klasické aj inovatívne metódy vyhľadávania kandidátov. Efektívne oslovujeme predovšetkým pasívnych kandidátov, ale tiež aj kandidátov aktuálne voľných na trhu práce.  Kombinujeme vyhľadávanie v našej vlastnej databáze a na vlastnom webe so sociálnymi sieťami a komerčnými inzertnými kanálmi.

V čo najkratšom čase kandidátov identifikujeme, oslovíme, zrealizujeme S&you POHOVOR a klientovi doručíme Candidate Assessment Report (CAR).

Počas S&you POHOVORu využíva konzultant kompetenčné a behaviorálne metodiky vedenia pohovoru a zároveň testuje jazykové schopnosti kandidátov. Konzultant je vždy z tímu so špecializáciou na odbor podnikania klienta. Všetci kandidáti bez výnimky prejdú buď osobným alebo video pohovorom.

V krátkej dobe získa klient Candidate Assesment Report (CAR), ktorý poskytuje dokonalý prehľad skúseností, zručností a osobnostných parametrov kandidáta. CAR ušetrí klientom množstvo času, ktorý by bolo nutné venovať kompletnému výberovému procesu. Na základe CAR sa klient dokáže rýchlo zorientovať v profile kandidáta a môže sa kvalifikovane rozhodnúť o ďalšom postupe..

Kedy je služba vhodná:

 • Neobsadené pozície špecialistovalebo stredného a vyššieho manažmentu
 • Potreba obsadenia pozície v období 1-4 mesiacov
 • Pozíciu sa nepodarilo obsadiť obvyklými aktivitami alebo inou personálnou spoločnosťou

Čo služba prinesie:

 • Oslovenie odborníkov, ktorí si sami nehľadajú prácu
 • Nadštandardná kombinácia vyhľadávacích aktivít a zdrojov
 • Analýza trhu: kvantita a kvalita kandidátov
 • Možnosť overenia objektívnych referencií
 • Úspora interných nákladov na obsadenie pozície

VHODNÉ DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Ak hľadáte špičkového odborníka alebo vrcholového manažéra, ktorých je na trhu nízky počet, veľmi sa na obsadenie ponáhľate alebo poznáte typy spoločností, kde takéto ľudí možno stretnúť, ale nemáte možnosť ich osloviť, odporúčame vám využiť službu EXECUTIVE SEARCH, čiže headhunting. Vo výnimočne krátkej dobe 21-30 dní od S & you – SYNERGIE získate zoznam preverených kandidátov, ktorí majú záujem pracovať na pozíciu vo vašej spoločnosti.

Predtým, než otvoríte manažérsku pozíciu pre nový odbor podnikania, projekt alebo prevádzku v novom regióne, odporúčame vám dôkladne zmapovať trh práce v danej lokalite. V rámci služby MARKET MAPPING veľmi rýchlo získate kvalitný prehľad o počte kandidátov pre jednotlivé pozície na lokálnom trhu, ich kvalifikácii, mzdový benchmark a motivácii k zmene zamestnávateľa.

Ako vhodnú súčasť už prebiehajúce výberového konania vám môžeme poskytnúť inovatívnu digitálnu službu PSYCHODIAGNOSTIKA vďaka ktorej získate mimoriadne presný a rýchly prehľad o vlastnostiach a schopnostiach kandidátov a ich vhodnosti do vášho projektu.

 

NAPÍŠTE NÁM, ČO POTREBUJETE. ČO NAJSKÔR SA S VAMI SPOJÍME, ABY SME PRE VÁS NAŠLI RIEŠENIE.

Vaše meno(Povinné)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

PREČO SPOLUPRACOVAŤ SO SPOLOČNOSŤOU SYNERGIE?

 • S & you – SYNERGIE, moderná značka prémiového recruitmentu, od roku 2019 v Českej a Slovenskej republike
 • zastrešovaná renomovanou personálnou agentúrou SYNERGIE 
 • 4 vysoko špecializované tímy
 • viac ako 25 rokov na českom trhu, cez 50 rokov skúsenosti v Európe
 • člen SYNERGIE GROUP, 5. najväčšej HR spoločnosti v Európe
 • GCS – Global Cross Sourcing, medzinárodný program vyhľadávanie kandidátov

 

Prečítajte si viac o S&you – SYNERGIE.