cross

Mechanik (vojenský priemysel)

Číslo nabídky 96771

Lokalita: Praha - východ, Hlavní město Praha, východ

Typ: plný úvazek

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Specialist

Plat: 45000-50000CZK/mesačne

Kontaktní osoba:

Matej Cintula
421908062054
cintula@sandyou.sk

Popis

Chcete pracovat v nejmodernějším technologickém prostředí? Hledáme šikovné lidi na montáž a výrobu optických systémů pro stíhací letadla. Pracujte s námi na inovacích v avionice a pomáhejte formovat budoucnost obranných technologií.
Pokud máte technické vzdělání a chcete se podílet na něčem velkém, přihlaste se a přidejte se k nám! Tato práce je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí růst a učit se.

Náplň práce:

  • Montovat a vyrábět části head-up displejů pro stíhačky.
  • Pracovat s jemnými optickými zařízeními.
  • Kontrolovat kvalitu vyrobených dílů.
  • Obsluhovat jednoduché stroje a robotické buňky.
  • Vykonávat základní práce s kovem na tradičních strojích.

Benefity

  • Mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
  • Moderní pracovní prostředí s fitness centrem a relaxačními zónami.
  • 5 týdnů dovolené a možnosti dalšího vzdělávání.
  • Občerstvení na pracovišti a příspěvek na stravování.
  • Multisport karta, sick days, firemní akce a teambuilding.

Požadavky

  • Vyučení v technickém oboru.
  • Zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů a technickou dokumentací.
  • Schopnost přesné práce.

Charakteristika klienta

Firma vyvíjí a vyrábí optické a optomechanické systémy. Používá moderní technologie jako neuronové sítě a strojové vidění. Nabízí řešení pro průmysl, letectví a vědu. Navrhuje a staví zařízení na míru, automatizuje procesy a vytváří software. Spolupracuje s různými odvětvími na zlepšení kvality a efektivity výroby a diagnostiky.

Podporované typy souborů: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. velkost: 64 MB.
Na základě vaší reakce na tuto pracovní nabídku budou společnosti ze skupiny Synergie, a to společnosti SYNERGIE, s.r.o., IČO: 458 08 139, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., IČO: 26711834, obě se sídlem Na příkopě 854/14, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika a SYNERGIE Slovakia s.r.o., IČO: 35766239, SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o., IČO: 48265403, obě se sídlem Dunajská 4, 811 08 Bratislava, Slovenská republika (dále jen „Společnosti“), ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (nařízení GDPR), zpracovávat vaše osobní údaje po dobu trvání příslušného výběrového řízení.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.