cross

Servisní inženýr – laserové systémy

Job Offer Number 96787

Locality: East

Type: full time

Sector: Engineering and Manufacturing

Position level: Specialist

Contact Person:

Radka Kurková
420725330642
kurkova@sandyou.cz

Description

Zajímají Vás nové technologie? Máte dobré komunikační schopnosti, technické vzdělání a nevadí Vám cestovat 2 dny v týdnu? Aktuálně obsazujeme pozici servisního inženýra pro laserová zařízení. Budete se starat o záruční a pozáruční servis zařízení naší výroby v naší společnosti i u zákazníků.

Náplň práce:

  • Záruční a pozáruční servis zařízení naší výroby
  • Diagnostika a řešení souvisejících se servisem automatizovaných strojních zařízení
  • Preventivní prohlídky strojních zařízení
  • Po zaškolení – servis unikátních optických a laserových komponent
  • Analyzování nahlášených problémů – vzdálenou podporou nebo přímo u zákazníka
  • Spolupráce s realizačním týmem při odevzdávaní nových zařízení do provozu
  • Technická podpora stávajícím i novým zákazníkům po celé ČR v rámci přiděleného portfolia (3 dny na místě ve firmě a 2 dny u zákazníků)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání – elektro nebo strojní se základy elektrotechniky
  • Předchozí praxe na servisní pozici
  • Platná vyhláška 50 / paragraf 6 NV 194/2022Sb
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Řidičský průkaz (aktivní řidič) – osobní automobil, dodávka do 3.5 tuny (Výhodou)
  • Manuální zručnost
  • Základní znalost průmyslové automatizace a montáže strojů
  • Znalost laserových technologií není podmínkou (zaučíme)
  • AJ – úroveň B1 (Středně pokročilý)

Nabízíme:

  • Zázemí moderní společnosti a předního dodavatele laserových technologií v České a Slovenské republice.
  • Nová pracovní hala – jídelna, fitko a herna na pracovišti
  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, vzdělávací kurzy, Multisport karta, občerstvení na pracovišti)

Charakteristika klienta:

Naším klientem je česká společnost, která se zabývá vývojem laserových a optických technologií a automatizovaných celků pro průmysl a vědu. Za několik let na trhu si vybudovala postavení předního dodavatele laserových technologií v České a Slovenské republice.