cross

Naše aktivity

S&you sa špecializuje na vyhľadávanie a výber odborníkov a manažérov (trvalé pozície, pozície na dobu určitú i dočasné pozície). Prostredníctvom overených postupov, dlhoročnej praxe a tímu odborníkov, dokáže S&you na mieru prispôsobiť riešenie konkrétnemu človeku či zadaniu.

Náš cieľ: vybudovať a rozvíjať vzájomne prospešný vzťah medzi kandidátmi, firmami a našimi konzultantnmi.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/Nos-activtiés.png

Analýza: dostať sa k jadru veci

Nestačí nám iba pochopiť náborový projekt. Snažíme sa pochopiť celkový kontext a vedomé, i tie doposiaľ neuvedomované túžby, ktoré vedú kandidáta a spoločnosť k tomu, aby sa chceli stretnúť a bližšie sa spoznať. Sme presvedčení, že čím detailnejšia a „úprimnejšia“ je táto fáza, tým pevnejšie základy vytvorí budúci úspech všetkých zúčastnených strán.

Viac než len sprostredkovateľ kontaktov

S&you siaha ďalej, než je len obyčajné riadenie a poskytovanie ponuky a dopytu na poli kariérnych príležitostí. Sme pripravení byť vašim dlhodobým partnerom, ktorý si s vami vybuduje trvalý vzťah a bude v samom srdci vašich projektov dnes, ale i zajtra, vzťah, ktorý bude užitočný pre všetkých.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/iStock-843530348-redimensionneWeb.jpg

Naše špecializácie: jadro našej práce

Konzultanti, ktorí vám dennodenne pomáhajú, sú odborníkmi vo vašej profesii v sektore, v ktorom prebiehajú vaše aktivity.  Sú dokonale oboznámení s kariérnym prostredím, v ktorom sa rozvíjate, aby vám mohli poskytnúť odpovede a riešenia, ktoré od nich očakávate. Našich konzultantov možno rozdeliť do štyroch oblastí:

IT, Telco & Fintech

Rozvojové ICT ​​projekty, Priemysel 4.0, vývoj a zavádzanie nových technológií pre výrobu, CRM, riadenie prevádzky a digitálna bezpečnosť. To sú príklady oblastí, kam náš skúsený IT tím dosadzuje odborníkov.

Finance & banking

Naši konzultanti sa orientujú vo finančnom bankovom i nebankovom sektore, oblasti daní a poradenstva, ale aj vo financiách pre podniky: dane, účtovníctvo, risk management, audit, controlling.

Industry

Špecializovaný Industry tím dokáže dosadiť správneho odborníka na vhodnú pracovnú pozíciu v progresívnych a inovatívnych firmách, ale aj ponúknuť špecializovanú či manažérsku pozíciu v tradičnej výrobe v celej šírke supply chain: Tier5 – Tier1 a OEM.

Sales & marketing

Naši konzultanti zo špecializovaného Sales & marketing tímu úzko spolupracujú s ostatnými divíziami našej spoločnosti, a tak získavajú prierezovú znalosť oblastí na trhu, na ktoré sa špecializujeme: priemysel, financie a IT. Stávajú sa partnermi našich klientov a spolu s nimi definujú optimálne potreby na komplexné či špecializované pozície v marketingu, kreativite, komunikácii, business developmentu, B2B či B2C predaji.