cross

Podporíme vás

V čom sme iní? Vytvoríme si s vami hlboký a transparentný vzťah, aby sme vám zabezpečili podporu pred, počas i po vašom nábore. Ľudsky povedané, dáme si záležať, aby sme sa navzájom dobre spoznali: takto s vami chceme začať svoj dlhodobý vzťah. Pretože sme presvedčení, že to je základ, na ktorom všetci získame.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/5_0.png

Krok 1: vytvorenie kontaktu

V S&you začína naša pomoc prvým kontaktom, prostredníctvom hĺbkového interview, ktoré nám pomôže pochopiť vaše túžby a kariérne ambície. A to je iba začiatok!

Krok 2: optimalizácia vášho profilu

V S&you vám pomôžeme vystúpiť z radu. S naším know-how to dokážete vyjadriť svojou vlastnou komunikáciou. Príprava na prijímacie pohovory, rady ohľadne vášho prieskumu, analýza vášho profilu na sociálnych sieťach a optimalizácia podpory… V S&you vám dávame k dispozícii všetku svoju odbornosť, za účelom všestranného posilnenia vášho profilu.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/6_1.jpg
https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/7.jpg

Krok 3: dlhodobá podpora

Viac než len konzultant: váš kontakt z S&you bude skutočným partnerom, ktorý bude neustále proaktívne prichádzať s novými nápadmi, ako ďalej napredovať. Keď spomíname S&you, hovoríme o okamžitej možnosti kontaktovať našich konzultantov, kedykoľvek si budete priať.

Pošlite nám váš životopis a spolu nájdeme cestu k vášmu úspechu

Podporované typy súborov: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. veľkosť: 64 MB.
Súhlas so spracovávaním osobných údajov(Povinné)

This field is for validation purposes and should be left unchanged.