cross

Synergie Group uvádza na trh novú značku Synergie Executive


Nová značka posilňuje a diverzifikuje pozíciu skupiny v segmente ľudských zdrojov a reflektuje na potreby trhu mať úzko špecializované služby venované vyššiemu manažmentu.

Synergie Executive pokrýva:

  • Executive Search: precízny nábor zamestnancov na vedúce pozície  
  • Interim Management: poskytovanie skúsených manažérov na dočasné obdobie
  • Koučing zamestnancov: Individuálny rozvojový program pre zlepšenie výkonnosti a efektivity manažérov.
  • Osobnostné hodnotenia: hodnotenie manažérov s dôrazom na ich osobnostné vlastnosti a motiváciu.

Sme veľmi hrdí na to, že môžeme uviesť novú značku Synergie Executive na trh vo Francúzsku a v Európe, aby sme oslovili C-Level manažérov s ponukou skutočne šitou na mieru. Značka Synergie Executive posilňuje pozíciu Synergie ako globálneho hráča v oblasti ľudských zdrojov, ktorý je schopný reagovať na všetky HR výzvy spoločností a ich manažérov,“ hovorí Victorien Vaney, generálny riaditeľ SYNERGIE Group.

Pre našich klientov na Slovensku a v Českej republike poskytujeme Executive Search pod značkou S&you. Počas náboru používame profesionálne techniky vychádzajúce z nášho dlhoročného know-how. Okrem TOP kandidáta získava klient detailnú analýzu a spätnú väzbu z trhu, porovnanie svojej konkurencieschopnosti na trhu práce či informácie o vnímaní svojej značky. Klientovi garantujeme úspešný výber,” dodáva Martin Huba, Managing Director CZ&SK.

Potrebujete rýchlo obsadiť pozíciu vo vyššom manažmente? Kontaktujte nás.


Formulár služby

Vaše meno(Povinné)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.