cross

KTO SME?

Ako náborová firma národných a medzinárodných rozmerov, S&you disponuje vhodnými technickými a ľudskými zdrojmi, aby uspokojila požiadavky trhu. V S&you sme sa rozhodli upriamiť naše know-how a rozvíjať našu odbornosť na základe nášho presvedčenia: kľúčovým faktorom pre výkon je vzťah založený na dôvere, ktorú si budujeme s našimi kandidátmi, klientmi a zamestnancami.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/FemmeTablette.png

Dáme veciam “pravé meno”

Popis pracovnej pozície a životopis nám nestačí. V S&you nám stojí za námahu ísť ďalej, do hĺbky analyzujeme vaše projekty, ich kontext a dlhodobé ciele. Nebojíme sa byť úprimní a dávame si záležať na tom, aby sme s vami skutočne hovorili. A to je tá zásadná zmena.

https://www.synergie.sk/content/uploads/sites/2/2019/11/Homme-Cravate.png

Sila veľkého hráča s lokálnym kontextom

S&you stavia na know-how veľkej skupiny etablovanej v oblasti ľudských zdrojov. 20 našich konzultantov na Slovensku tak čerpá zo silnej odbornosti v oblasti HR, ako i z iných zdrojov medzinárodnej značky, aby sme podporili vás a vaše náborové projekty na Slovensku a v zahraničí.

Viac než len konzultant: váš partner

Ako odborník, prípadne odborníčka vo svojej, ale i vo vašej profesii, vaši S&you konzultanti sú dôveryhodným kontaktom. Učia sa, aby vás spoznali, aby pochopili vaše problémy a ciele a poskytli vám tak odpovede, ktoré od nich očakávate, ba i tie, ktoré ste nečakali.